Cvičení na bolavá záda

Naučíme Vás cvičení, které vás zbaví bolestí zad.

Cvičení na bolavá záda

Naše cvičení na bolavá záda je založeno na nenáročných lehce naučitelných cvicích, které účelně procvičí celá Vaše záda. Propracované sekvence cviků na záda, je vhodná pro klienty obou pohlaví a jakéhokoliv věku.

Odborné vedení cvičení

Vysokoškolsky vzdělaný odborník, Vám pomůže zbavit se nepříjemných bolestí zad. Pod odborným vedením osobního kondičního trenéra z našich řad, přijde úleva rychle a bude trvalá. Samozřejmě, že trvalost absence bolesti zad bude záležet na vaší disciplíně ve vztahu ke cvičení a dodržování zásad, které Vám budou předávány. Vedení odborně vzdělaného trenéra zaručí, že vaše snahe nepřijde v niveč a kýžený výsledek, tedy, úleva od bolesti zad se dostaví co nejdříve.

Průběh cvičení na bolavá záda

Ukázka tištěné sestavy cvičení

Ukázka tištěné sestavy cvičení

Nezbytnou součástí programu je diagnostické vyšetření Diagnostika pohybového aparátu, které se provádí na samém začátku naší spolupráce. Ze záskaných informací a nabytých poznatků, vyhodnotíme nejlepší další postup v rámci programu Cviční na bolavá záda. Ve většině případů ozdravný program probíhá tak, že klient jednou týdně dochází do BestFit Studia Smíchov na konzultační hodiny, kde spolu se svým trenérem procvičuje dané cvičební sestavy, přičemž odstraňují odchylky od správného provedení a také spolu analyzují celkový vývoj programu. Mimo zmíněné návštěvy dále klient plní další cvičební úkoly doma nebo na svém pracovišti dle, s trenérem domluveného, zadání. Ve chvíly kdy klient dosáhne úrovně dostatečné pro samostatné cvičení, pokračuje klient ve svém pravidelném cvičení sám a na další konzultace dochází dle potřeby, mimo samotný program.

Ceny programu

Program Cvičení na bolavá záda poskytujeme ve dvou základních variantách – MIN a MAX, které dále dělíme na individuální a skupinové varianty.
Varianta MIN obsahuje 4 x 60 minut konzultací a cvičení, kdežto rozsáhlejší varianta MAX jich obsahuje dvakrát více tj 8 x 60 minut.
Individuální varianta cvičení je designována pro jednoho, samostatně cvičícího, který s sebou může přivázt ještě jednu další osobu, která se také aktivně zapojí do konzultací a cvičení. Obyčejně to bývá životní partner, kamarád(ka) nebo kolega či kolegině ze zaměstnání.
Oproti tomu skupinová varianta nabízí cvičení pro 3 až 4 souběžně cvičící klienty. Tato varianta, obvzláště při obsazení 4 osobami, je na klienta méně finančně náročná a zárověn rozmělnění trenérovi pozornosti a péče není tak zásadní, jak tomu bývá u cvičení početných skupin.

Ceny jednotlivých variant naleznete v následující tabulce:
Ceník programu Cvičení na bolavá záda

Samotné konzultace v rámci programu Cvičení na bolavá záda lze realizovat buď, jak už jsem zmínili výše, v BestFit Studiu Smíchov na adrese: Lesnická 6, Praha 5 – Smíchov a nebo přímo u Vás doma.

Sdílej:
  • Print
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • email
  • LinkedIn
  • MySpace
  • GooglePlus